Вступ на магістратуру у 2020 році

Вступ на магістратуру у 2020 році

Шановні вступники до магістратури !

Звертаємо Вашу увагу на порядок організації та проведення вступних випробувань в магістратуру за спеціальністю  292 “Міжнародні економічні відносини”. 

У 2020 році вступники до магістратури за вказаною спеціальністю складатимуть:

  • єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови за технологіями ЗНО (англійської, або німецької, або французької, або іспанської), який відбудеться 02 липня 2020 р.
  • фаховий вступний іспит за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, який відбудеться в період з 23 липня по 31 липня 2020 р.

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологіями ЗНО проводиться відповідальними особами на економічному факультеті (каб. № 66-67, 3 поверх, корп.№ 14, вул. Кафедральна, 2) з 06 травня до 18 години 03 червня 2020 року.

Для реєстрації необхідні такі документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • фото 3*4 см.;
  • довідка про плановий термін завершення навчання і отримання диплома бакалавра видається в деканаті тим студентам факультету, які ще не мають диплома бакалавра.

Після складання вступного іспиту з іноземної мови за технологіями ЗНО документи подаються особисто вступником з 05 липня до 18 год 22 липня 2020 року в приймальну комісію Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Для вступу на навчання на освітній ступінь магістра за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» на основі ступеня бакалавра здобутого за іншою спеціальністю необхідно пройти додаткову обов’язкову співбесіду на кафедрі міжнародної економіки (43 кімн., 3 поверх, корп. № 14, вул. Кафедральна, 2), реєстрація на яку проводиться відповідальними особами на економічному факультеті з  06 травня до 18 години 03 червня 2020 року.

Просимо також ознайомитися з більш докладною інформацією у документах за посиланнями: 

  1. Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році
  2. Програми ЗНО з іноземної мови
  3. Програма вступного випробування зі спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини»
Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin