Другокурсники на Таборі підприємництва в рамках проєкту EU4 Youth

Другокурсники на Таборі підприємництва в рамках проєкту EU4 Youth

21 березня у Львові двоє студентів 2 курсу, а саме Тимофеєнко Дарʼя та Човган Володимир взяли участь у проєкті EU4 Youth “Відновлення через соціальне підприємництво», що є ініціативою Junior Achievement (філіал яких знаходиться в Україні) – міжнародної спілки некомерційних організацій, які понад 100 років допомагають молоді отримувати знання та навички необхідні для формування успішних субʼєктів всесвітньої економіки. На заході студентам вдалось:

Прослухати цікаві виступи двох спікерів, які поділилися своїм досвідом у бізнесі та стартапах. Після цього всі брали участь у захопливій економічній грі – учасників розділили на команди ідеологів та інвесторів. Ця гра дозволила застосувати отримані знання та навички у практичних ситуаціях, розвинути креативність та аналітичне мислення. Такі ініціативи не лише надихають молодь, але й допомагають їм розвивати важливі компетенції для успішної кар’єри в сучасному світі.

Команда ідеологів отримала завдання придумати та презентувати бізнес або стартап. Вони повинні були обґрунтувати свою ідею, розробити бізнес-план та представити його перед командою інвесторів.

Команда інвесторів, у свою чергу, отримала завдання проаналізувати та оцінити ідеї ідеологів. Вони мали можливість ставити питання, виражати свої зауваження та обирати проєкти для інвестування.

Гра сприяла розвитку креативності, стратегічного мислення та командної роботи. Кожен учасник мав можливість проявити свої лідерські якості та вміння взаємодіяти з групою. Такий формат дозволив молоді відчути атмосферу справжнього бізнесу та навчитися приймати важливі рішення в умовах конкуренції та обмежених ресурсів.

Програми JA успішно розвиваються у 40 країнах Європи та більш ніж у 100 країнах світу, щорічно охоплюючи більш ніж 100 млн молоді.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Про міжнародку разом із представником бізнесу та ООН

Продовжуємо традицію зустрічей із представниками бізнесу, місцевого самоврядувпання та міжнародних організацій. Останні заняття в дружній та приємній атмосфері першокурсників в стінах 14 корпусу ЧНУ  зустрілись

Читати повністю

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю