Зустріч із воїном ЗСУ та виставка середньовічної зброї

Зустріч із воїном ЗСУ та виставка середньовічної зброї

Українська нація багата на історію, традиції та звичаї, що передаються з покоління в покоління… Цю фразу підтверджує виставка військової історії України в рамках проєкту “Культурно-мистецький простір студента”.

22 березня студенти-міжнародники 1 курсу мали змогу поринути в історію рідного краю. Модератор виставки Костянтин Костащук – воїн ЗСУ, учасник московсько-української війни, чемпіон світу із Середньовічного бою, голова клубу в м. Чернівці. Чудовий спікер детально ознайомив студентів з військовою історією України, спростовував стереотипи та показав автентичні експонати доби Середньовіччя.

На заході було багато різної зброї: мечі, арбалети, списи, луки, автентичний лицарський обладунок часів Русі – все це заворожувало аудиторію та створювало неповторну атмосферу.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Успішно завершилась міжнародна мобільність нашої студентки в Університеті Гронінген

Вже вкотре наші студенти стають учасниками програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в Університет Гронінген (Нідерланди). У 2024 році стипендію на навчання виграла студентка другого курсу

Читати повністю

Про міжнародку разом із представником бізнесу та ООН

Продовжуємо традицію зустрічей із представниками бізнесу, місцевого самоврядувпання та міжнародних організацій. Останні заняття в дружній та приємній атмосфері першокурсників в стінах 14 корпусу ЧНУ  зустрілись

Читати повністю