Набір в групу весняної Школи соціального підприємця 2021

Набір в групу весняної Школи соціального підприємця 2021

Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія), кафедра міжнародної економіки, Центр Шумпетера Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір в групу для участі в Школі соціального підприємця (Social Entrepreneur School Innovation Business Society), яка проходитиме з 17 лютого по 28 травня 2021 р. на економічному факультеті.

Заняття проводитимуться он-лайн на платформі GoogleMeet англійською мовою.Дні занять середа-четвер, з 15:00 до 16:20.
В школі можуть приймати участь студенти 1-5 курсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які володіють на достатньому рівні англійською мовою (бажано не нижче В1).
Учасники школи матимуть змогу прослухати три англомовні курси норвезького професора Яна-Урбана Сандала: International Study Course in Social Entrepreneurship; International Study Course in Innovation Management; International Study Course in Service Vision Management.
Більш детальну інформацію про курси можна знайти за посиланням: http://www.janusandal.no/en/school/program

По закінченню навчання учасники отримують сертифікати про прослуховування навчальних курсів та диплом про завершення школи.


За довідками можна звертатися на кафедру міжнародної економіки: каб. № 43-44, корп. ЧНУ №14, вул. Кафедральна, 2 ЧернівціСаєнко Олександр Сергійович, тел. 0372-52-51-56, o.saienko@chnu.edu.ua.


Для реєстрації заповніть, будь-ласка, форму не пізніше 14 лютого 2021 р (23:59).
https://forms.gle/c7W6TKvZfpjr7EiR6

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

«KEY FEATURES OF THE EUROPEAN TERRITORIAL COOPERATION»

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАЛЬНИЙ МОДУЛЬ «KEY FEATURES OF THE EUROPEAN TERRITORIAL COOPERATION» Кафедра міжнародної економіки та Шумпетерівський Центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір

Читати повністю

Запрошуємо на саміт соціального підприємництва

Шановні студенти та колеги! Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія) та кафедра міжнародної економіки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошують Вас взяти участь в

Читати повністю

Розпочалася вступна кампанія

Міжнародники-економісти – це висококваліфіковані фахівці з поглибленим знанням професійної іноземної мови, які мають теоретичні знання, володіють сучасним економічним мисленням і прикладними навичками, необхідними для розв’язання

Читати повністю

Студенти-першокурсники вибирають загально-університетську дисципліну

Пропонуємо для ознайомлення опис та програми навчальних загально-університетських дисциплін, серед яких студенти першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» обиратимуть для вивчення в 3 семестрі (осінь)

Читати повністю