День кар’єри ЄС

День кар’єри ЄС

Вже втретє кафедра міжнародної економіки приймає участь в заході «День кар’єри ЄС», який реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

26 жовтня 2022 року доцент Діана Михайлина взяла участь у відкритті заходу та панельній дискусії «Запит на професіоналів в умовах війни в Україні та безпекових загроз

євроінтеграційним процесам». Говорили про впливи російсько-української війни на ринок праці;  значення визнанння України кандидатом в члени ЄС; нові вимоги до професіоналів як стимул розвитку вищої освіти в Україні; взаємодія освітніх закладів в умовах глобальної безпекової кризи.  

Наші студенти активно долучаються до заходів та тренінгів Дня карєри ЄС, а для тих хто пропустив дискусії, можна переглянути відео за посиланням:

Дякуємо співорганізаторам події є Інформаційному центру ЄС та кафедрі політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Апгрейд власного софту

ТОВ «ІМТЕКС ГРУП» «Ресурсна студія» (Resource Studio, м. Київ) у співпраці з Чернівецьким національним університетом імені Ю.Федьковича та Буковинським центром реконструкції і розвитку здіюснює набір до

Читати повністю