Ерасмус стажування в литовському університету Вітовта Великого

Ерасмус стажування в литовському університету Вітовта Великого

З першого курсу активні міжнародники-економісти змогли взяти участь в міжнародних проєктах нашої кафедри.

Одним із них є Олександр Шиба, який за перший рік навчання вже багато встиг і розказав про свій досвід:

«Я завжди мріяв вступити на Економічний факультет Чернівецького національного університету, а саме на спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини. 

Це цікаво, а саме головне перспективно. І я мав рацію. 

Вже на першому курсі в мене з’явилося багато можливостей. Крім того, що ще взимку я відвідав онлайн курс проекту DAAD в Бізнес школі Вайдена, чим покращив свій досвід та був приємно вражений комунікацією на міжнародному рівні, я виграв 2 місяці стажування в Литві за програмою Erasmus+ в університеті Вітовта Великого. 

За період стажування було надзвичайно багато цікавих завдань. Я покращив  свої професійні вміння: time-менеджмент, організаційні навички та навички роботи з документами, однак саме головне –  комунікаційні навички!!! Безліч нових знайомств, покращення знань англійської та ведення переговорів, що, на мою думку, є одним з основних досягнень за цей період, враховуючи мою спеціальність. 

В Литві, було дуже приємно побачити  підтримку України та українців від литовців. Правду кажуть – «Справжній друг пізнається в біді». Одним з проявів цього, було створення у Вільнюсі Ураїнського Центру, де я був волонтером. Мені було надзвичайно приємно  робити щось корисне для  України у такий непростий час.

Насамкінець, хочу подякувати всім, хто був мені опорою під час мого стажування як в університеті Вітовта Великого, так і в рідному ЧНУ».

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Успішно завершилась міжнародна мобільність нашої студентки в Університеті Гронінген

Вже вкотре наші студенти стають учасниками програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в Університет Гронінген (Нідерланди). У 2024 році стипендію на навчання виграла студентка другого курсу

Читати повністю

Про міжнародку разом із представником бізнесу та ООН

Продовжуємо традицію зустрічей із представниками бізнесу, місцевого самоврядувпання та міжнародних організацій. Останні заняття в дружній та приємній атмосфері першокурсників в стінах 14 корпусу ЧНУ  зустрілись

Читати повністю