Ерасмус стажування в литовському університету Вітовта Великого

Ерасмус стажування в литовському університету Вітовта Великого

З першого курсу активні міжнародники-економісти змогли взяти участь в міжнародних проєктах нашої кафедри.

Одним із них є Олександр Шиба, який за перший рік навчання вже багато встиг і розказав про свій досвід:

«Я завжди мріяв вступити на Економічний факультет Чернівецького національного університету, а саме на спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини. 

Це цікаво, а саме головне перспективно. І я мав рацію. 

Вже на першому курсі в мене з’явилося багато можливостей. Крім того, що ще взимку я відвідав онлайн курс проекту DAAD в Бізнес школі Вайдена, чим покращив свій досвід та був приємно вражений комунікацією на міжнародному рівні, я виграв 2 місяці стажування в Литві за програмою Erasmus+ в університеті Вітовта Великого. 

За період стажування було надзвичайно багато цікавих завдань. Я покращив  свої професійні вміння: time-менеджмент, організаційні навички та навички роботи з документами, однак саме головне –  комунікаційні навички!!! Безліч нових знайомств, покращення знань англійської та ведення переговорів, що, на мою думку, є одним з основних досягнень за цей період, враховуючи мою спеціальність. 

В Литві, було дуже приємно побачити  підтримку України та українців від литовців. Правду кажуть – «Справжній друг пізнається в біді». Одним з проявів цього, було створення у Вільнюсі Ураїнського Центру, де я був волонтером. Мені було надзвичайно приємно  робити щось корисне для  України у такий непростий час.

Насамкінець, хочу подякувати всім, хто був мені опорою під час мого стажування як в університеті Вітовта Великого, так і в рідному ЧНУ».

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

День кар’єри ЄС

Вже втретє кафедра міжнародної економіки приймає участь в заході «День кар’єри ЄС», який реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». 26 жовтня

Читати повністю

Зустріч із практиком

19 жовтня 2022 року студенти 4 курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини” мали можливість поспілкуватися з Мариною Кирилюк в рамках дисципліни “Міжнародний маркетинг”, котра вже 7-й

Читати повністю

Зустріч із керівником Антикорупційної ініціативи ЄС

6 жовтня 2022 року студенти третього курсу в рамках навчальної дисципліни відвідали зустріч із керівником Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу (EUACI) Алланом Паг Крістенсеном. Спікер розповів про

Читати повністю