Короткий гайд про ЄС

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺.

В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися про Європейський Союз, його діяльність, принципи та головні інституції, а головне – про участь української молоді в євроінтеграції країни.

Цікава промова посолки європейської молоді, студентки ЧНУ Софії Богданової зацікавила всіх присутніх та поділилася власним досвідом участі в проєктах та програмах ЄС для молоді ( Erasmus+ ), зокрема, про волонтерську роботу в ініціативі “Young European Ambassadors”.

Також послухали координаторку Інформаційного центру ЄС Ларису Ворнік, яка розказувала про Мережі ЄС в Україні: інформаційні центри, Євроклуби при університеті, різні програми академічної мобільності. Спікерка наголосила, що Європейський Союз надає безліч безкоштовних можливостей:тренінги, гранти,волонтерська діяльність за кордоном, довгострокові обміни навчання, які доступні для української молоді, головне – знати де їх можна знайти !

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю