Пропонуємо для ознайомлення опис та програми навчальних дисциплін, серед яких студенти другого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» обиратимуть для вивчення в 6 семестрі (весна) 2021 року.
![](https://interec.info/wp-content/uploads/2024_no-01-768x432.jpg)
Закінчився черговий семестр в Норвегії для наших студентів
З 2016 року вже більше 30 студентів економічного факультету навчалися за програмою Еразмус в Університеті Норд (Бодо, Норвегія), який вже 10 років є надійним партнером