Міжнародний проект із Східнобаварським університетом прикладних наук Амбер-Вайден

Міжнародний проект із Східнобаварським університетом прикладних наук Амбер-Вайден

Запрошуємо взяти участь в навчальному курсі «International Projects – Processes & Change Management» спільного проекту DAAD економічного факультету Чернівецького національного університеті імені Юрія Федьковича та Східнобаварського університету прикладних наук Амбер-Вайден (ФРН).

Навчання відбуватиметься он-лайн на платформах партнерського університету з 31 січня по 05 лютого 2022 року та передбачатиме практичну роботу з трьома німецькими компаніями.

Компанія REHAU зосередиться на нових бізнес-моделях управління будівельними майданчиками

Велика німецька страхова компанія Ergo-Versicherung покаже концепції, розроблені для зміни кампаній у соціальних мережах (включаючи нативний маркетинг).

Готельне агентство Adojo розгляне проблеми стійкості та концепцію життєвого циклу для ІТ-фрілансів, а також концепції змін для майбутнього агентства (серед іншого в SEO/SEM). Усі практичні теми є реальними та актуальними питаннями компаній, які стоять на порядку денному для реалізації.

Робоча мова – англійська.

Для реєстрації на участь просимо вислати на o.saienko@chnu.edu.ua заявку у формі написання прізвище, ім’я та електронну адресу.

Дедлайн реєстрації – 18 січня 2022 року (13:00).

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺. В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися

Читати повністю