Об’єднання навколо спільного майбутнього, а не минулого

Об’єднання навколо спільного майбутнього, а не минулого

28 вересня 2022 року студенти кафедри міжнародної економіки Чернівецького Національного університету імені Ю. Федьковича відвідали захід, присвячений встановленню, і збереженню миру у світі.

Гості заходу – представники організацій Un Ponte Per і Union of European Federalists провели онлайн- лекцію зі студентами щодо необхідності врегулювання конфліктів дипломатичним шляхом, і мінімізацію радикальних настроїв в суспільстві і політичному курсі кожної країни.

Представник Союзу Європейських Федералістів у своїй промові посилався на досвід італійців, затиснутих в безвиході диктаторського режиму, і ярмо, яке вони повинні були знести після поразки і руйнації їх країни нищівними битвами.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Захищаємо командні презентації

Наприкінці листопада в час й завершення осіннього семестру  студенти та викладачі кафедри міжнародної економіки, а також запрошені експерти взяли участь в реалізації важливого підсумкового навчального

Читати повністю

«Експорт крок за кроком»: допомагаємо місцевим підприємцям на Школі експортеа

22 листопада 2023 р. викладачі кафедри міжнародної економіки професор Павло Шилепницький та доцент Діана Михайлина на запрошення нашоих стейкхолдерів з Департаменту регіонального розвитку ЧОВА взяли

Читати повністю