Об’єднання навколо спільного майбутнього, а не минулого

Об’єднання навколо спільного майбутнього, а не минулого

28 вересня 2022 року студенти кафедри міжнародної економіки Чернівецького Національного університету імені Ю. Федьковича відвідали захід, присвячений встановленню, і збереженню миру у світі.

Гості заходу – представники організацій Un Ponte Per і Union of European Federalists провели онлайн- лекцію зі студентами щодо необхідності врегулювання конфліктів дипломатичним шляхом, і мінімізацію радикальних настроїв в суспільстві і політичному курсі кожної країни.

Представник Союзу Європейських Федералістів у своїй промові посилався на досвід італійців, затиснутих в безвиході диктаторського режиму, і ярмо, яке вони повинні були знести після поразки і руйнації їх країни нищівними битвами.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Успішно завершилась міжнародна мобільність нашої студентки в Університеті Гронінген

Вже вкотре наші студенти стають учасниками програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в Університет Гронінген (Нідерланди). У 2024 році стипендію на навчання виграла студентка другого курсу

Читати повністю

Про міжнародку разом із представником бізнесу та ООН

Продовжуємо традицію зустрічей із представниками бізнесу, місцевого самоврядувпання та міжнародних організацій. Останні заняття в дружній та приємній атмосфері першокурсників в стінах 14 корпусу ЧНУ  зустрілись

Читати повністю