Об’єднання навколо спільного майбутнього, а не минулого

Об’єднання навколо спільного майбутнього, а не минулого

28 вересня 2022 року студенти кафедри міжнародної економіки Чернівецького Національного університету імені Ю. Федьковича відвідали захід, присвячений встановленню, і збереженню миру у світі.

Гості заходу – представники організацій Un Ponte Per і Union of European Federalists провели онлайн- лекцію зі студентами щодо необхідності врегулювання конфліктів дипломатичним шляхом, і мінімізацію радикальних настроїв в суспільстві і політичному курсі кожної країни.

Представник Союзу Європейських Федералістів у своїй промові посилався на досвід італійців, затиснутих в безвиході диктаторського режиму, і ярмо, яке вони повинні були знести після поразки і руйнації їх країни нищівними битвами.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Участь першокурсників в філософському турнірі

Команда студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» сьогодні взяла участь в загальноуніверситетському філософському турнірі.Студенти пройшли в півфінал турніру, де розгадували філософський кросворд, грали в

Читати повністю

Опитування студентів

Шановні студенти-міжнародники ! Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитуванні щодо моніторингу організації навчального процесу та його якості освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» (для бакалаврів

Читати повністю