Опитування студентів

Опитування студентів

Шановні студенти-міжнародники !

Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитуванні щодо моніторингу організації навчального процесу та його якості освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» (для бакалаврів та магістрів) на кафедрі міжнародної економіки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Звертаємо Вашу увагу, що групи забезпечення освітнього процесу нашої кафедри розробили проекти змін програм та опублікували їх на сайті для публічного обговорення. Ваші думки є дуже цінними для нас, адже ми прагнемо, щоб програми відповідали Вашим потребам та потребам ринку праці. Ми дуже цінуємо вашу участь у цьому процесі та врахуємо ваші пропозиції та ідеї.

Проекти змін до освітніх програм ви можете розглянути за посиланнями:

Бакалаврська програма

Магістерська програма

Якщо ви бажаєте допомогти проектним групам кафедрі міжнародної економіки вдосконалити програму, будь ласка, заповніть опитувальники за посиланням.

Дякуємо вам за Вашу участь та підтримку вдосконалення освітнього процесу!

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Участь першокурсників в філософському турнірі

Команда студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» сьогодні взяла участь в загальноуніверситетському філософському турнірі.Студенти пройшли в півфінал турніру, де розгадували філософський кросворд, грали в

Читати повністю