Pedagogical Course for Distance Learning Program Local Instructors

Pedagogical Course for Distance Learning Program Local Instructors

З 31 серпня по 2 вересня 2022 р. доцент кафедри міжнародної економіки Діана Михайлина взяла участь у старті осінного семестру проекту від міжнародного фонду CERGE-EI (Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute / Центр економічних досліджень та післядипломної освіти – Інститут економіки).

Проект розпочався із педагогічного стажування, учасники прослухали матеріали та опрацювали завдання підготовки місцевих інструкторів (‘2022 CERGE-EI Foundation Pedagogical Course for Distance Learning Program Local Instructors’).

Такий курс передбачав 15 годин семінарських занять та тренінгів щодо сучасних підходів до практики викладання в університеті, включаючи питання взаємодії зі студентами, планування та проведення занять як у традиційному, так і в дистанційному форматі, забезпечення академічної доброчесності та постійного професійного розвитку.

Вже з кінця вересня як локальний інструктор Діана Михайлина розпочне заняття з курсу «Міжнародна торгівля» із 12 студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Участь першокурсників в філософському турнірі

Команда студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» сьогодні взяла участь в загальноуніверситетському філософському турнірі.Студенти пройшли в півфінал турніру, де розгадували філософський кросворд, грали в

Читати повністю

Опитування студентів

Шановні студенти-міжнародники ! Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитуванні щодо моніторингу організації навчального процесу та його якості освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» (для бакалаврів

Читати повністю