Pedagogical Course for Distance Learning Program Local Instructors

Pedagogical Course for Distance Learning Program Local Instructors

З 31 серпня по 2 вересня 2022 р. доцент кафедри міжнародної економіки Діана Михайлина взяла участь у старті осінного семестру проекту від міжнародного фонду CERGE-EI (Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute / Центр економічних досліджень та післядипломної освіти – Інститут економіки).

Проект розпочався із педагогічного стажування, учасники прослухали матеріали та опрацювали завдання підготовки місцевих інструкторів (‘2022 CERGE-EI Foundation Pedagogical Course for Distance Learning Program Local Instructors’).

Такий курс передбачав 15 годин семінарських занять та тренінгів щодо сучасних підходів до практики викладання в університеті, включаючи питання взаємодії зі студентами, планування та проведення занять як у традиційному, так і в дистанційному форматі, забезпечення академічної доброчесності та постійного професійного розвитку.

Вже з кінця вересня як локальний інструктор Діана Михайлина розпочне заняття з курсу «Міжнародна торгівля» із 12 студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Зустріч з практиками та обговорення бізнес-кейсів

8 листопада міжнародники-економісти взяли участь в бізнес-форумі “Молодь у дії: Бізнес-форум можливостей”, організований Університетським центром кар’єри Профспілкової організації студентів ЧНУ. Студенти зустрілися з чернівецькими підприємцями, яким

Читати повністю

Work abroad: recruiting and experience

04 листопада 2023 р. з метою покращення кваліфікації та поглиблення знань про діяльність іноземних компаній серед студентів спеціальності “Міжнародні економічні відносини” 1-го та 2-го курсів,

Читати повністю