Старт норвезько-українського семестру

Старт норвезько-українського семестру

В перший тиждень жовтня більшість європейських університетів розпочинають осінній семестр.

Разом із нашими надійними партнерами робимо це й ми. Ці дні на кафедрі міжнародної економіки можна назвати по справжньому норвезько-українськими.

03 жовтня в понеділок завідувач кафедри Олександр Саєнко взяв участь у відкритті прогорами з підприємництва в рамках норвезько-українського проекту професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей, який реалізується в партнерстві із Університетом НОРД та Міжнародний фонд соціальної адаптації.

А сьогодні спільно з норвезьким Інститутом доктора філософії Яна-У. Сандала розпочали осінню Школу соціального підприємця для наших студентів. В групу до наших студентів вперше приєдналися й учасники проекту Норвегія-Україна на онлайн заняття із курсу Соціальне підприємництво професора Яна Сандала.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Захищаємо командні презентації

Наприкінці листопада в час й завершення осіннього семестру  студенти та викладачі кафедри міжнародної економіки, а також запрошені експерти взяли участь в реалізації важливого підсумкового навчального

Читати повністю

«Експорт крок за кроком»: допомагаємо місцевим підприємцям на Школі експортеа

22 листопада 2023 р. викладачі кафедри міжнародної економіки професор Павло Шилепницький та доцент Діана Михайлина на запрошення нашоих стейкхолдерів з Департаменту регіонального розвитку ЧОВА взяли

Читати повністю