Старт норвезько-українського семестру

Старт норвезько-українського семестру

В перший тиждень жовтня більшість європейських університетів розпочинають осінній семестр.

Разом із нашими надійними партнерами робимо це й ми. Ці дні на кафедрі міжнародної економіки можна назвати по справжньому норвезько-українськими.

03 жовтня в понеділок завідувач кафедри Олександр Саєнко взяв участь у відкритті прогорами з підприємництва в рамках норвезько-українського проекту професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей, який реалізується в партнерстві із Університетом НОРД та Міжнародний фонд соціальної адаптації.

А сьогодні спільно з норвезьким Інститутом доктора філософії Яна-У. Сандала розпочали осінню Школу соціального підприємця для наших студентів. В групу до наших студентів вперше приєдналися й учасники проекту Норвегія-Україна на онлайн заняття із курсу Соціальне підприємництво професора Яна Сандала.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Участь першокурсників в філософському турнірі

Команда студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» сьогодні взяла участь в загальноуніверситетському філософському турнірі.Студенти пройшли в півфінал турніру, де розгадували філософський кросворд, грали в

Читати повністю

Опитування студентів

Шановні студенти-міжнародники ! Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитуванні щодо моніторингу організації навчального процесу та його якості освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» (для бакалаврів

Читати повністю