Case Study із гостьовим професором

Case Study із гостьовим професором

Початок осіннього семестру кафедра міжнародної економіки розпочала із прийому австрійського професора із партнерського Університету Грацу доктора Томаса Крюссманна, який в рамках своєї міжнародної мобільності перебував на економічному факультеті.

З 05 по 09 вересня 2022 року міжнародники-економісти взяли участь в навчальному модулі «Governance, Risk Management and Compliance» в обсязі 60 годин (2 кредити) та отримали відповідні сертифікати про результати.

Презентації та обговорення були спрямовані на детальний розгляд важливих елементів моделі функціонування транснаціональних корпорацій, зокрема, на прикладі VW Group. Важливо, що навчальний модуль проведений в рамках навчальної дисципліни «Транснаціональні корпорації», а отримані результати визнані нашим викладачем.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Участь першокурсників в філософському турнірі

Команда студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» сьогодні взяла участь в загальноуніверситетському філософському турнірі.Студенти пройшли в півфінал турніру, де розгадували філософський кросворд, грали в

Читати повністю

Опитування студентів

Шановні студенти-міжнародники ! Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитуванні щодо моніторингу організації навчального процесу та його якості освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» (для бакалаврів

Читати повністю