Стажування Ірини Роговської-Іщук у Великій Британії

Стажування Ірини Роговської-Іщук у Великій Британії

З 8 до 19 травня 2023 року асистентка кафедри міжнародної економіки к.е.н. Ірина РОГОВСЬКА-ІЩУК, у складі делегації ЧНУ ім. Ю.Федьковича перебувала на стажуванні в Університеті Бат-Спа (Велика Британія) в рамках програми Erasmus+. Сертифікат про проходження програми академічної мобільності в рамках проєкту Erasmus+, який був отриманий за результатами стажування, підтверджує участь у програмі та засвідчує залучення до міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки.

Стажування дозволило ознайомитись з сучасними підходами в організації наукової та навчальної діяльності, вивчити досвід провідних ВНЗ щодо використання новітніх методик у викладанні економічних дисциплін та знайти перспективні напрямки співпраці.Налагоджено співпрацю з іншими університетами, зокрема University of Malawi, University of Namibia та Сумським державним університетом, представники яких також прийняли участь у проєкті.

Співробітництво між університетами стане основою для обміну досвідом в майбутньому. Напрями імплементації технологій “навчання без кордонів” та застосування інноваційних методик реалізації змісту навчання вже окреслено. Новий досвід, поглиблені знання та практичні навички, отримані під час стажування, Ірина РОГОВСЬКА-ІЩУК планує застосовувати у своїй науковій, методичній, навчальній та виховній діяльності.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Захищаємо командні презентації

Наприкінці листопада в час й завершення осіннього семестру  студенти та викладачі кафедри міжнародної економіки, а також запрошені експерти взяли участь в реалізації важливого підсумкового навчального

Читати повністю

«Експорт крок за кроком»: допомагаємо місцевим підприємцям на Школі експортеа

22 листопада 2023 р. викладачі кафедри міжнародної економіки професор Павло Шилепницький та доцент Діана Михайлина на запрошення нашоих стейкхолдерів з Департаменту регіонального розвитку ЧОВА взяли

Читати повністю