Стажування в Чернівецькій міській раді

Стажування в Чернівецькій міській раді

Вітаємо Ярославу Трохимук, старосту 2 курсу, студентку спеціальності «Міжнародні економічні відносини», яка сьогодні завершила стажування в Чернівецькій міській раді та з рук мера міста Романа Клічука отримала сертифікат.

Протягом двох останніх місяців студентська молодь міста стажувалася в 13 підрозділах Чернівецької міської радив рамках проекту, який ініціював декан економічного факультету та депутат міської ради Руслан Білоскурський.

Ярослава ж стажувалася на базі Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування у відділі інвестицій та протягом двох місяців та:

  • Прослухала лекції про законодавство України в галузі місцевого самоврядування, державно-приватного партнерства, фнкціонвання індустріальних парків.
  • Разом з командою відділу розглянула концепцію індустріального парку міста Чернівці та співпрацю з містами побратимами.
  • Виконувала завданя керівника по написанню грантового та інвестиційного проєкту для покращення благоустрою міста.
  • Підготувала та захистила інвестиційний проєкт по створенню реабілітаційного центру в місті Чернівці.

В рамках нашої освітньої прогами такі стажування та активності завжди враховуються як й навчальні результати, студенти здобувають відповідні кредити, а в даному випадку – зараховться як навчальна практика !

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺. В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися

Читати повністю