Стажування в норвезькому університеті

Стажування в норвезькому університеті

З 12 по 16 лютого 2024 року доцент Олександр Саєнко пройшов міжнародне наукове-педагогічне стажування в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ в норвезькому Університеті Норд (м. Будо). Узгоджена університетами програма стажування була насичена заходами та активностями різного спрямування – це й професійно-особистісний розвиток викладача, це й інтернаціоналізація та посилення спроможності університетів України через участь в робочих зустрічах в рамках нового міжнародного проєкту, це й викладацька робота для українських студентів в Норвегії.

Протягом 5 днів перебування в Норвегії вдалося:

  • Поглибити знання та вдосконалити професійні вміння у науково-дослідній сфері через участь в двох семінарах, які в цей час проводилися в Бізнес школі університету, а це – “Трансформація інституцій та суспільств: облік для стійкого майбутнього” (12.02.2024). Зокрема,  вдалося відвідати номінаційну лекцію та захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.
  • Взяти участь в роботі Керівного комітету нового проекту “The Universities’ Reaction to Big Obstructions: Building resilient higher education to respond and manage societal crises (TURBO)” та в робочих зустрічах щодо обговорення поточних завдань та планування роботи на 2024 рік. Саме із цих зустрічей офіційно розпочато реалізацію проєкту TURBO, який фінансується ЄС в рамках програми Erasmus+, партнером та бенефіціаром якого є наш університет.
  • Виступити із презентацією “Перепідготовка та соціальна адаптація переміщених осіб: досвід з Чернівців” в рамках проведення семінару “Роль цифровізації у навчанні та соціальній адаптації під час криз”.
  • Попрацювати на окремому навчальному занятті з українськими студентами, які зараз перебувають на семестровому навчанні в Бізнес школі за програмою Еразмус+. Зокрема, проведели експрес-хакатон інноваційних стратегій, на якому студентам запропоновано із використанням концепції блакитного океану розробити інноваційні шляхи розвитку «домашніх» університетів.

Окремим задоволенням було привітати із 70-річним ювілеєм керівника Центру досліджень Крайньої півночі професора Фроде Мелемвіка, який вже більше 20 років підтримує партнерство та дружні взаємовідносини із університетами України.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺. В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися

Читати повністю