Тренуємо наші скіли на Дні кар’єри ЄС

Тренуємо наші скіли на Дні кар’єри ЄС

Вже декілька років поспіль співробітники та студенти кафедри міжнародної економіки активно приймають участь Днях кар’єри ЄС, які проводяться в Чернівецькому національному університеті за сприяння Представництва ЄС в Україні та є частиною проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

26 жовтня студенти різних курсів освітньої програми «Міжнародні економічні відносини» відвідали цілий ряд активностей, зокрема:

  • експертну панельною дискусією на тему «Сім кроків до відкриття перемовин про вступ України до ЄС: регіональний вимір інтеграційного процесу».
  • панельну дискусію «Європейські можливості для навчання та розвитку: теорія і практика».

В другий день студенти побували на Soft skills тренінгах:

  • «Що потрібно знати, коли шукаєш роботу» (воронка пошуку роботи; секрети написання успішного резюме; що написати в резюме, коли тобі немає чого писати; самопрезентація: топ-навичка сьогодення) разом із тренеркою Анною Саєнко (Talent Success Lead в SoftServe, кар‘єрна консультантка)
  • «Самопрезентація як мистецтво справляти враження» (як вдало презентувати себе; як успішно проходити співбесіди; як стати цікавим співрозмовником) разом із тренеркою Мариною Скінтей, теле- та радіоведучою, тренеркою з публічних виступів.
Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Зустріч з практиками та обговорення бізнес-кейсів

8 листопада міжнародники-економісти взяли участь в бізнес-форумі “Молодь у дії: Бізнес-форум можливостей”, організований Університетським центром кар’єри Профспілкової організації студентів ЧНУ. Студенти зустрілися з чернівецькими підприємцями, яким

Читати повністю

Work abroad: recruiting and experience

04 листопада 2023 р. з метою покращення кваліфікації та поглиблення знань про діяльність іноземних компаній серед студентів спеціальності “Міжнародні економічні відносини” 1-го та 2-го курсів,

Читати повністю