Тренуємо наші скіли на Дні кар’єри ЄС

Тренуємо наші скіли на Дні кар’єри ЄС

Вже декілька років поспіль співробітники та студенти кафедри міжнародної економіки активно приймають участь Днях кар’єри ЄС, які проводяться в Чернівецькому національному університеті за сприяння Представництва ЄС в Україні та є частиною проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

26 жовтня студенти різних курсів освітньої програми «Міжнародні економічні відносини» відвідали цілий ряд активностей, зокрема:

  • експертну панельною дискусією на тему «Сім кроків до відкриття перемовин про вступ України до ЄС: регіональний вимір інтеграційного процесу».
  • панельну дискусію «Європейські можливості для навчання та розвитку: теорія і практика».

В другий день студенти побували на Soft skills тренінгах:

  • «Що потрібно знати, коли шукаєш роботу» (воронка пошуку роботи; секрети написання успішного резюме; що написати в резюме, коли тобі немає чого писати; самопрезентація: топ-навичка сьогодення) разом із тренеркою Анною Саєнко (Talent Success Lead в SoftServe, кар‘єрна консультантка)
  • «Самопрезентація як мистецтво справляти враження» (як вдало презентувати себе; як успішно проходити співбесіди; як стати цікавим співрозмовником) разом із тренеркою Мариною Скінтей, теле- та радіоведучою, тренеркою з публічних виступів.
Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺. В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися

Читати повністю