Участь в Школі Моделі ООН

Участь в Школі Моделі ООН

17-19 лютого 2023 р. студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ярослава Трохимук (292 група) та Володимир Човган (192 група) взяли участь в Школі Моделі ООН, яку спільно провели Фундація регіональних ініціатив та CHEMUN в МКУ «Резиденція молоді».

Школа Моделі ООН — один із найбільших проєктів ФРІ, метою якого є допомогти якомога більшій кількості молоді навчитись знаходити та перевіряти інформацію, відстоювати свою думку та шукати влучні аргументи

Нині дуже важливо мати чітку позицію та вміти переконливо про неї заявляти, тому ми наполегливо працюємо аби все вдалося!

Це була гарна можливість для наших міжнародників-економістів три дні насититись корисною інформацією, реалізувати ефективний нетворкінг, а також здобувати лідерські навички, досвід публічних виступів, здатність доносити свою позицію до опонента та не боятись дебатів.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Апгрейд власного софту

ТОВ «ІМТЕКС ГРУП» «Ресурсна студія» (Resource Studio, м. Київ) у співпраці з Чернівецьким національним університетом імені Ю.Федьковича та Буковинським центром реконструкції і розвитку здіюснює набір до

Читати повністю