Відгук про мобільність в Норвегії

Відгук про мобільність в Норвегії

Вже 7 років поспіль Бізнес школа норвезького університету Норд в місті Бодо приймає наших студентів на навчання в рамках програми мобільності Ерасмус+.

Вже пройшло половина весняного семестру, а тому саме час для відгуків та слів вдячності Університету Норд

«Привіт з Норвегії ! Мене звати Настя Олійник, і я є студенткою 5 курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини!В 2023 році отримала чудову можливість навчатися в місті Бодо. Це маленьке та дуже гарне місто, яке знаходиться на півночі країни та відоме своїм університетом та красивими видами на північне сяйво.

Я навчаюся за програмою Економіка публічного сектору та отримую безліч корисної інформації від наших лекторів. Кожна тема розповідається спеціалістом з цієї галузі, який може бути запрошений з будь-якого куточка Європи. Це дозволяє нам отримувати різні погляди на проблеми та розвивати свої знання у різних напрямках.

Щодо мого проживання, я зупинилась в одному з гарних гуртожитків, який надає всі необхідні зручності для комфортного життя студента. Місцеві студенти дуже дружелюбні та завжди готові допомогти з усім, що потрібно.

Насправді, тут дуже гарно і цікаво. Навіть в кінці березня, коли ми думали, що зима вже закінчилася, ми побачили сніг та північне сяйво.

В цілому, моє перебування в Бодо надихає та розширює мої знання та досвід в галузі міжнародної економіки, та допомагає розвивати мене як професіонала. Я дуже вдячна програмі Erasmus+ та університету за цю можливість!»

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺. В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися

Читати повністю