Вітання з Вроцлаву від Erasmus студента

Вітання з Вроцлаву від Erasmus студента

Привіт із Польщі, а саме з чудового студентського міста Вроцлав!

Мене звати Ян Навольський, я студент 4 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.

Влітку 2022 року я отримав прекрасну можливість спробувати свої сили у відборі на програму Erasmus+ у Вроцлавському університеті. Після процедури подання необхідних документів та конкурсного відбору мене запросили на навчання за обраною програмою на спеціальності «Business Administration».

Університет запропонував широкий спектр курсів, пов’язаних з бізнес-адмініструванням, що допомогло мені розширити свої знання та навички в цій галузі. Лекції та семінари проводилися викладачами, які мають великий досвід у своїх сферах діяльності і це, відповідно, створювало стимулюючу навчальну атмосферу. Однією із найбільших переваг освітнього процесу в університеті м. Вроцлав є активне використання практичних методів навчання. Заняття часто включали розв’язання кейсів, групові проєкти та дискусії, що дозволяло нам застосовувати теоретичні знання на практиці й розвивати навички співпраці в команді. Крім того, університет пропонує багато перспектив для академічного розвитку та особистісного зростання студентів. Я мав можливість взяти участь у різноманітних семінарах, конференціях та міжнародних проєктах, що розширило мої знайомства та збагатило професійне оточення, стимулювало до саморозвитку.

Не можу не відзначити також дружню атмосферу багатонаціонального спілкування, яка панує в університеті. Іноземні студенти, в тому числі й я, були привітно прийняті та інтегровані в академічне і соціальне життя університету, це розширило мої культурні знання та посприяло активнішій міжнародній комунікації.

Загалом, перебування та навчання у Вроцлаві стало надзвичайно цінним досвідом для мене. Я отримав нові знання, навички та перспективи, які безперечно позитивно позначаться на моїй майбутній кар’єрі.

Я вдячний програмі Erasmus+ та Вроцлавському університету за цю можливість. Також я щиро дякую викладачам кафедри міжнародної економіки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича за підтримку впродовж всього періоду мого навчання у Польщі!

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Захищаємо командні презентації

Наприкінці листопада в час й завершення осіннього семестру  студенти та викладачі кафедри міжнародної економіки, а також запрошені експерти взяли участь в реалізації важливого підсумкового навчального

Читати повністю

«Експорт крок за кроком»: допомагаємо місцевим підприємцям на Школі експортеа

22 листопада 2023 р. викладачі кафедри міжнародної економіки професор Павло Шилепницький та доцент Діана Михайлина на запрошення нашоих стейкхолдерів з Департаменту регіонального розвитку ЧОВА взяли

Читати повністю