Один із найактивніших студентів міжнародників економічного факультету, студент третого курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини” староста 357 групи Владислав Гарасимів здобув перемогу в Національному конкурсі творчих робіт (есе) «Європейські цінності» до Дня Соборності України.
Конкурс відбувся за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України та Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
Метою Конкурсу є підвищення рівня обізнаності молоді про європейську інтеграцію, сприяння утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України.
Участь у Конкурсі взяли аспіранти закладів вищої освіти України, студенти, молоді правники, учні, члени Малої академії наук України з усіх областей України.
Вітаємо Владислава з перемогою та бажаємо натхнення та нових перемог.
![](https://interec.info/wp-content/uploads/2024_no-01-768x432.jpg)
Закінчився черговий семестр в Норвегії для наших студентів
З 2016 року вже більше 30 студентів економічного факультету навчалися за програмою Еразмус в Університеті Норд (Бодо, Норвегія), який вже 10 років є надійним партнером