Work abroad: recruiting and experience

Work abroad: recruiting and experience

04 листопада 2023 р. з метою покращення кваліфікації та поглиблення знань про діяльність іноземних компаній серед студентів спеціальності “Міжнародні економічні відносини” 1-го та 2-го курсів, було проведено воркшоп «Work abroad: recruiting and experience», який організовано доцентом кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Мариною Ярославівною Велущак.

Спікером заходу стала Оксана Бешлей (ICT support specialist, Bystronic I KIC InnoEnergy S.E.), з якою англійською мовою наші студенти змогли обговорити особливості та вимоги щодо працевлаштування в Європейських країнах, процес відбору працівників та цінності іноземних компаній.

Спікер звертала увагу на специфіку проведення співбесід в європейських компаніях, культурні відмінності та специфіку роботи в багатонаціональних компаніях, а також надала практичні поради щодо проходження інтерв’ю та написання резюме. А наприкінці виступу студенти мали змогу на практиці спробувати себе в інтерв’ю.

“Було неабияк цікаво почути про досвід пані Оксани, до того ж англійською мовою. Вона також поділилася корисними порадами, які допоможуть нам потрапити до майже будь-якої компанії як в Україні, так і закордоном”, – розповідають студенти.

Студенти ставили велику кількість запитань, що вкотре доводить про релевантність та зацікавлення у проведенні подібних заходів в університеті.

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Social Entrepreneur School IBS Graduation

08 травня 2024 року відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження міжнародних курсів із соціального підприємництва, інноваційного менеджменту та сервісного менеджменту. Навчальні курси проходили протягом весняного

Читати повністю

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺. В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися

Читати повністю