Зустріч із практиком

Зустріч із практиком

19 жовтня 2022 року студенти бакалаври та магістр спеціальності “Міжнародні економічні відносини” мали можливість поспілкуватися з Мариною Кирилюк, , котра вже 7-й рік поспіль відвідує нас у якості гостьової лекторки. 

Серед іншого говорили про важливість міжнародних маркетингових досліджень, про вплив політики, історії, законодавства, культури, релігії, стилю життя на поведінку споживача і рівень можливих доходів фірми. 

Дякуємо за цінні поради і практичні приклади, за цікаві та повчальні ситуації, за безцінний досвід, набутий протягом більше, ніж 17 років професійної діяльності, включаючи співпрацю з міжнародними компаніями (як Gallup) та роботу у 12 різних країнах!

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Професор з Відня навчатиме студентів мистецтву ведення переговорів

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Грісмаєра*, який з 23 квітня по 02 травня 2024 р. проводитиме заняття з

Читати повністю

Короткий гайд про ЄС

14 березня група міжнародників-економістів 1 курсу відвідала захід Інофрмаційного центру ЄС та ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні 🇪🇺. В залах Наукової бібліотеки ЧНУ поспілкувалися

Читати повністю