Зустріч із практиком

Зустріч із практиком

19 жовтня 2022 року студенти бакалаври та магістр спеціальності “Міжнародні економічні відносини” мали можливість поспілкуватися з Мариною Кирилюк, , котра вже 7-й рік поспіль відвідує нас у якості гостьової лекторки. 

Серед іншого говорили про важливість міжнародних маркетингових досліджень, про вплив політики, історії, законодавства, культури, релігії, стилю життя на поведінку споживача і рівень можливих доходів фірми. 

Дякуємо за цінні поради і практичні приклади, за цікаві та повчальні ситуації, за безцінний досвід, набутий протягом більше, ніж 17 років професійної діяльності, включаючи співпрацю з міжнародними компаніями (як Gallup) та роботу у 12 різних країнах!

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

«Експорт крок за кроком»: допомагаємо місцевим підприємцям на Школі експортеа

22 листопада 2023 р. викладачі кафедри міжнародної економіки професор Павло Шилепницький та доцент Діана Михайлина на запрошення нашоих стейкхолдерів з Департаменту регіонального розвитку ЧОВА взяли

Читати повністю

Зустріч з практиками та обговорення бізнес-кейсів

8 листопада міжнародники-економісти взяли участь в бізнес-форумі “Молодь у дії: Бізнес-форум можливостей”, організований Університетським центром кар’єри Профспілкової організації студентів ЧНУ. Студенти зустрілися з чернівецькими підприємцями, яким

Читати повністю