Зустріч з практиками та обговорення бізнес-кейсів

Зустріч з практиками та обговорення бізнес-кейсів

8 листопада міжнародники-економісти взяли участь в бізнес-форумі “Молодь у дії: Бізнес-форум можливостей”, організований Університетським центром кар’єри Профспілкової організації студентів ЧНУ.

Студенти зустрілися з чернівецькими підприємцями, яким вдалося досягти успіху на українському й світовому ринках. Комунікація з практиками мала на меті  допомогти студентам дізнатися більше про розвиток власного бізнесу, просування бренду в соціальних мережах, створення конкурентоспроможних продуктів, вивчення принципів та цінностей, які лягають в основу ведення власної справи.

Серед спікерів заходу були:

  • Максименко Анастасія – співвласниця та CFO бренду жіночого одягу й взуття  “PAPAYA”, 7 офлайн та онлайн магазинів, розповіла про fashion індустрію, основні тенденції моди, секрети привабливого візуалу та стратегії розвитку й просування власного бренду.
  • Паламар Вадим – директор гуртових продажів виробництва свіжообсмаженої зернової кави “Bacara”, поділився досвідом про кроки успішної торгівлі, фактори, які впливають на її ефективність та про переваги чи недоліки онлайн/офлайн майданчиків, розповів кілька лайфхаків, як уникнути небажаний помилок на початках діяльності.
  • Кравець Андрій – співвласник магазину картин за номерами “Brushme studio” та центру Щелепно-лицевої діагностики, який деталізував процес еволюції виробництва на прикладі результативних кейсів, поділився основними умовами для створення конкурентноспроможних продуктів.
  • Блажко Валерій – співвласник бренду стильного, якісного жіночого одягу BADO, розповів про бізнес-модель компанії, історію створення успішного бренду та що потрібно, щоб розпочати власну справу з нуля.
Поділитися:
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Читайте також

Успішно завершилась міжнародна мобільність нашої студентки в Університеті Гронінген

Вже вкотре наші студенти стають учасниками програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в Університет Гронінген (Нідерланди). У 2024 році стипендію на навчання виграла студентка другого курсу

Читати повністю

Про міжнародку разом із представником бізнесу та ООН

Продовжуємо традицію зустрічей із представниками бізнесу, місцевого самоврядувпання та міжнародних організацій. Останні заняття в дружній та приємній атмосфері першокурсників в стінах 14 корпусу ЧНУ  зустрілись

Читати повністю